Před cestou do Vatikánu nezapomeňte na pojistku! Jakou mít?

Než se vydáte obdivovat krásy Vatikánu, staňte se na chvilku zodpovědným cestovatelem. Stačí k tomu pár minut, které strávíte nad vyřízením řádného cestovního pojištění. Jestliže rádi šetříte a současně si zakládáte na kvalitě, následující řádky se vám budou líbit. Dozvíte se, jak si zařídit pojistku, která vás na cestě ochrání, a přitom za ní neutratíte moc!

Nenechte se zlákat nízkou cenou

Některé pojišťovny lákají klienty na nízkou cenu. Dejte si na to pozor, protože se za ní může skrývat nekvalitní pojistka s nízkými limity. Doporučená výše pojistných limitů je 5 000 000 korun. Je-li nižší, riskujete, že budete muset za ošetření apod. doplácet z vlastního. Cestovní pojištění do Vatikánu musíte (stejně jako při jakékoliv cestě do zahraničí) sjednat na všechny dny, které budete trávit mimo ČR.

dovatikanu-cz_online_ergo_cz_01

Doplňky se hodí vždy!

Je zodpovědné, když si navíc koupíte i pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na škody, které neúmyslným jednáním způsobíte druhé osobě. To se mimochodem vyplatí i v běžném životě. Proč? Dozvíte se zde. Když do Vatikánu poletíte, kupte si pojištění zavazadel. I na cestě z Prahy do Říma se mohou zavazadla ztratit, zpozdit, poškodit apod. Ve všech těchto situacích dostanete od pojišťovny odpovídající kompenzaci. Za doplňkové pojistky nemusíte platit moc. Stačí, když využijete akci od ERGO a.s. Cena pojištění do Vatikánu u ní není drahá a za pouhých 10 Kč na den získáte obě výše zmíněné pojistky a k nim ještě pojistku úrazovou. Vše sjednáte pohodlně online.

Čtěte a jednejte správně

Před objednáním si pro jistotu přečtěte ještě odpovědi na dotazy k pojištění do Vatikánu. Mimo jiné se dozvíte, jak se zachovat, když se dostanete do potíží. Ze všeho nejdůležitější je kontaktovat pojišťovnu prostřednictvím asistenční služby. Zajistí třeba i komunikaci s lékaři, místní policií apod.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *